„eTwining“ projektas „Sveikiname Lietuvą!“

              Vasario 16-osios labai laukėme, jai ruošėmės ir ieškojome idėjų, kaip įdomiau ją paminėti. Viena iš idėjų buvo įtraukti į šventinius renginius ne tik savo bendruomenės arba savo šalies mokyklas, bet ir užsienio partnerius.             Taip atsirado ,,eTwinning“ projektas ,, Sveikiname Lietuvą!“ . Jo tikslas – paskatinti partnerius iš visos Europos pasveikinti Lietuvą su 100-ju Lietuvos nepriklausomybės jubiliejumi anglų, gimtąja bei lietuvių kalba. Sulaukėme sveikinimų iš daugelio šalių. Smagu girdėti, kaip jie sveikina mus lietuvių kalba.
               Šis projektas – puikus Pandėlio gimnazijos ir Kuršėnų Pavenčių mokyklos bendradarbiavimo rezultatas.
              Daugiau informacijos apie projektą: https://twinspace.etwinning.net/60175/home
Sveikinimus galite pamatyti čia: https://youtu.be/grXjlIhngY0

                                                                                        Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

spacer