Metų knygos rinkimai 2017

Lapkričio 28d. Ig klasės mokiniai lankėsi Pandėlio bibliotekoje, kur vyko akcijos „Metų knygos rinkimai“ keliaujanti skaityklėlė „Vaikystė-knygų lydima“ renginys. J. Keliuočio viešosios  bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Salvinija Kalpokaitė supažindino su knygų penketuku, skirtu paaugliams.

Tai I. Ežerinytės „Sutikti eidą“, D. Opolskaitės „Ir vienąkart, Riči“, R. Skučaitės „Tai priimkit, kas priklauso“, R. Šerelytės „Žvaigždžių medžiaga“, L. Varslauskaitės  „Mano didelis mažas Aš“. Bibliotekininkė trumpai pristatė knygas, ragino jas skaityti ir rinkti labiausiai patikusią knygą balsuojant.

Bibliotekininkės R. Baltušienė, V. Baužienė