Nuotraukų paroda „XX a. Lietuvos laisvės kelias: šešios valandos po Rokiškio rajoną“

             Lapkričio 24 d. gimnazijoje startavo nuotraukų paroda „XX a. Lietuvos laisvės kelias: šešios valandos po Rokiškio rajoną“. Parodos autoriai – Rokiškio krašto gimnazistai, dalyvaujantys projekte „Noriu byloti“.                     Į parodos atidarymą, vykusį prie bibliotekos, susirinko I-IVg kl. mokiniai. Gimnazijos ateitininkai pristatė savo veiklas projekte: fotografai Rimvydas K. (IIag kl.), Rusnė E. (IIag kl.), Kristijonas G. (IIag kl.) pristatė nuotraukas, eseistai Arijanda Š. (IIag kl.), Egidija L. (IIag kl.), Kristijonas G. (IIag kl.) perskaitė ištraukų iš parašytų esė, įgarsintojai Monika V. (IVbg kl.), Deimantė S. (IVag kl.), Arijanda Š. (IIag kl.) prisiminė raiškaus skaitymo mokymus Rokiškyje.
                      Monika V. papasakojo apie keliones po rajoną, aplankytus partizaninės veiklos objektus. Ji džiaugėsi dalyvavimu projekte, nes taip pagilino žinias apie poetę Dianą Glemžaitę. Parodos atidarymo metu buvo prisiminta partizanės Dianos Glemžaitės, kuri baigė Pandėlio pradinę mokyklą, gyvenimo ir žūties istorija, parodytos jos nuotraukos iš Glemžų šeimos albumo, skambėjo poetės eilėraščiai.
                                                                                                                  Mokytoja Eglė Glemžienė

spacer