Klasės valandėlė „Susipažįstame su profesijomis iš arčiau“

Spalio 19 d. IVag klasės mokiniai lankėsi Pandėlio gaisrinėje. Ugniagesiai Ramūnas Vilkas ir Vladimiras Lekandra papasakojo abiturientams apie fizinį pasirengimą, reikalavimus sveikatai, gaisrininko darbą. Gimnazistai pateikė įvairiausių klausimų apie gaisrininko kasdienybę, ekstremalias situacijas.
          Taip pat mokiniai atliko ir praktinių užduočių: varžėsi, kuris greičiau apsirengs gaisrininko uniformą, lipo į bokštą. Labiausiai abiturientams patiko išbandyti gaisrinės mašinos galimybes.

„Įdomu buvo klausytis pasakojimo apie ugniagesių darbą iš pačių darbuotojų, sužinoti apie šio darbo privalumus, sunkumus.“ (Skirmantė B.)
           „Man labai patiko, kad buvo galima apsirengti gaisrininkų kostiumus, užlipti į bokštą. Beje, nulipti laiptais buvo tikrai baisu. Tačiau daugiausiai įspūdžių suteikė važiavimas gaisrinės mašina.“ (Aistė R.)
                                                                                 Klasės auklėtoja Virginija Danienė