Akcija „Gėlių žiedai žuvusiems Lietuvos savanoriams ir partizanams“

Spalio 18 dieną 7 klasės mokiniai vykdė socialinę veiklą. Šia veikla jie prisidėjo  prie  Rokiškio rajono bendrijos ir Laisvės kovų istorijos muziejaus vykdomos akcijos ,, Gėlių žiedai žuvusiems Lietuvos savanoriams ir partizanams“.  Prie akcijos prisidėjo ir anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė.

Iš pradžių mokykloje septintokai patys padarė įvairiaspalvių puokščių, kurias vėliau kartu su žvakutėmis dėjo ant sutvarkytų  savanorių kapų, prie paminklų.

Suvainiškyje mokiniai sutvarkė  partizanų žūties vietas Ratkūnų k ., Panemunio ,,Angelo“ paminklo teritoriją, Panemunio kapinėse – savanorio kapą, neprižiūrimus kapus, V. Mirono sodybos paminklinio akmens aplinką.  Kazliškio seniūnijoje  septintokai aplankė partizano Kardo gimtinę Sičiūnuose,  neseniai Kazliškyje pastatytą paminklą Kardui,  Pažąsėlių kaime plušėjo prie paminklo  žuvusiems partizanams, Degenių kaime  darbavosi švarindami  savanorio kapą, neprižiūrimus kapus, Šakalių, Gineišių  kaime – partizanų žūties vietą. Pandėlyje, prie malūno,  sutvarkyta Notigalės partizanų išniekinimo vieta.  Mokiniai žuvusius pagerbė tylos minute, malda.

Klasės auklėtoja Rima Žėkienė

Gėlių žiedai žuvusiems partizanams